Bramy garażowe Wiśniowski

Oferujemy autoryzowane i tanie bramy garażowe WIŚNIOWSKI.

W trosce o Państwa potrzeby i oczekiwania nawiązaliśmy współpracę z największym producentem tanich bram uchylnych i segmentowanych w Polsce.

Co charakteryzuje tanie bramy garażowe uchylne Wiśniowski?

  1. Takie bramy garażowe uchylne są bardzo bezpieczne – drzwi opatrzone są znakiem CЄ. To znaczy, że spełniają one warunki nowej normy europejskiej EN13241-1.
  2. Istnieje możliwość wyboru układu wypełnienia konstrukcji blachą akrylową wg palety RAL. Do wyboru jest układ pionowy, poziomy oraz skośny.
  3. Wszystkie rozwiązania bram garażowych uchylnych zostały wykonane za pomocą skręcenia (zamiast spawania). Dzięki temu ościeżnice skręcane są z ocynkowanych zamkniętych profili stalowych, co eliminuje powstawanie ewentualnych ognisk korozji.

Tanie wyroby Wiśniowski cieszą się popularnością wśród zabudowy jednorodzinnej. Wytworzone są one z prowadnic poziomych, pionowych oraz podsufitowych. Skrzydło zostało wykonane ze stalowych paneli.

Każdy element konstrukcji został ocynkowany oraz uszczelniony na całym obwodzie. Prowadnice zostały wyprofilowane tak, aby ich budowa uniemożliwiała wysunięcie się rolek tocznych. Ościeżnica została wyposażona w odpowiednie uszczelki, zamontowaliśmy także podwieszki, które umożliwiają montaż prowadnic. Na końcach paneli znajdują się okucia wytworzone z ocynkowanej blachy stalowej. Zawiasy są także ocynkowane i wykonane ze stali, mocowane wkrętami do paneli. W zawiasach umieszczono suwliwe rolki łożyskowe, które prowadzą skrzydło w prowadnicach.

Taki rodzaj produktu można zamykać ręcznie lub automatycznie. Mechanizm zamykający składa się z układu sprężyn skrętnych, które są montowane z przodu przy nadprożu. Dodatkowo każdy wyrób wyposażony jest w zabezpieczenie, które pilnuje, aby płaszcz nie opadł. Bardzo dużym atutem takiego wyrobu jest cicha praca.

Gwarantujemy Państwu niskie ceny producenta, montaż i serwis gwarancyjny zgodny z regulaminem firmy Wiśniowski.

 


 


 


 

Bramy Wiśniowski

Copyright © garazowe-bramy.com.pl Wizyt: 236405   Online: 1 Realizacja:Intellect.pl