Bramy garażowe Wiśniowski

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą bram garażowych firmy WIŚNIOWSKI.

Wychodząc Państwu naprzeciw zawiązaliśmy współpracę z największym w Polsce producentem bram segmentowych i uchylnych.

Co wyróżnia bramy uchylne Firmy Wiśniowski?

  1. Są to bezpieczne bramy, opatrzone znakiem CЄ, co oznacza, że spełniają wymagania nowej normy europejskiej EN13241-1.
  2. Wypełnienie konstrukcji blachą akrylową wg palety RAL możliwe jest w różnych układach: pionowym, poziomym, skośnym.
  3. We wszystkich rozwiązaniach zastąpiono proces spawania skręcaniem - to znaczy, że ościeżnice są skręcane z zamkniętych profili stalowych, ocynkowanych, a tym sposobem wyeliminowano powstanie ewentualnych ognisk korozji.

Proponowane przez nas bramy segmentowe mają zastosowanie w zabudowie jednorodzinnej. Wykonane są z prowadnic pionowych, poziomych, podsufitowych. Skrzydło wykonano z paneli stalowych.

Całą konstrukcję stworzono z elementów ocynkowanych, na całym obwodzie założono uszczelnienie. Prowadnice są tak profilowane, aby ich kształt uniemożliwiał wysunięcie się rolek tocznych. Ościeżnicę wyposażono w uszczelki, każda konstrukcja ma zamontowane podwieszki, które umożliwiają montaż prowadnic. Okucia na końcach paneli są z blachy stalowej, ocynkowanej. Zawiasy są stalowe, ocynkowane, mocowane wkrętami do paneli. W zawiasach osadzono suwliwe rolki łożyskowe prowadzące skrzydło bramy w prowadnicach.

Te drzwi można zamykać ręcznie oraz z zastosowaniem automatyki. Mechanizm zamykania to układ sprężyn skrętnych, montowanych z przodu przy nadprożu. Każda konstrukcja wyposażona jest dodatkowo w zabezpieczenie przed opadnięciem płaszcza. Praca produktu jest bardzo cicha.

Korzystając z naszej oferty mają Państwo zagwarantowane ceny producenta, oferujemy również montaż i serwis gwarancyjny zgodnie z regulaminem firmy Wiśniowski.

 


 


 


 

Bramy Wiśniowski

Copyright © garazowe-bramy.com.pl Wizyt: 229137   Online: 1 Realizacja:Intellect.pl