Bramy uchylne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązanie dotyczące zamykania Waszych garaży. Oferujemy Państwu uchylne bramy garażowe.

Opis działania systemu otwierania bram uchylnych:

Przy bramie uchylnej zastosowano bardzo dobry system otwierania bramy, a zarazem bardzo łatwy w użyciu.

Zamontowano system wielosprężynowy to znaczy, że w zależności od wielkości i ciężaru bramy, indywidualnie dobrano ilość sprężyn tak, aby brama z łatwością unosiła się w górę i nie opadała zbyt gwałtownie w dół.

Po obu stronach bramy w dolnych rogach zamontowano sprężyny podnoszące bramę uchylna, zaś po obu stronach w górnych rogach zamontowano rolki, które z łatwością przesuwają się po prowadnicach uprzednio zamontowanych u sufitu garażu.

Osoba otwierająca bramę nie odczuwa zupełnie jej ciężaru, co powoduje łatwość podnoszenia.

Dla komfortu bramę można otwierać przy użyciu pilota, na specjalne zamówienie montujemy automatykę sterującą firmy MIDO Wiśniowski.

Konstrukcja bram garażowych:

Ościeżnica bramy jest wykonana z profili ocynkowanych, zamkniętych (60mm x 40mm), skrzydła bramy wykonano z profili ocynkowanych zamkniętych (30mm x 30mm o grubości 1,5 mm). Każda brama posiada wzmocnienie na skrzydłach w postaci dwóch poziomych poprzeczek z profili (30 mm x 30 mm).

Wypełnienie konstrukcji bram:


Brama uchylna ocieplona:

Wewnętrzną stronę opisanej bramy wypełnia panel PCV, następnie warstwa styropianu o grubości 2 cm, zaś od zewnątrz wykorzystuje się blachę trapezową, akrylową w/g kolorów z palety RAL lub blachę w kolorach drewnopodobnych oraz orzech.

Brama uchylna nieocieplona:

Wypełnienie konstrukcji bramy stanowi tylko blacha akrylowa, trapezowa w/g kolorów z palety RAL lub blacha w kolorach drewnopodobnych złoty dąb oraz orzech.

Copyright © garazowe-bramy.com.pl Wizyt: 204692   Online: 1 Realizacja:Intellect.pl