Bramy garażowe naszej produkcji

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze rozwiązania dotyczące zamykania i zabezpieczenia każdego garażu. Jako producent tych konstrukcji i systemów wykonujemy każde zlecenie na najwyższym poziomie, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zadowolenie naszych Klientów!

Oferujemy Państwu tanie bramy garażowe:

1) Uchylne

 • ocieplone
 • nieocieplone

2) Dwuskrzydłowe

 • ocieplone
 • nieocieplone

a także solidne i estetyczne drzwi wejściowe.

Na specjalne zamówienie montujemy w skrzydle konstrukcji lub w bocznej ścianie garażu dodatkowe drzwi, co usprawnia szybkie wejście do obiektu.

Dla naturalnego oświetlenia oferujemy okna w skrzydle lub estetyczne przeszklenie na całej szerokości.


Opis działania systemu otwierania bram uchylnych:

Przy oferowanych produktach zastosowaliśmy precyzyjny i funkcjonalny system otwierania, który jest zarazem bardzo łatwy w użyciu.

Wprowadziliśmy system wielosprężynowy, to znaczy, że w zależności od wielkości i ciężaru konstrukcji, indywidualnie dobraliśmy ilość sprężyn tak, aby drzwi z łatwością unosiły się w górę i nie opadały zbyt gwałtownie w dół.

Po obu stronach w dolnych rogach zamontowano sprężyny podnoszące, zaś po obu stronach w górnych rogach zamontowano rolki, które z łatwością przesuwają się po prowadnicach uprzednio zamontowanych u sufitu garażu.

Użytkownik danego produktu nie odczuwa zupełnie jego ciężaru, co powoduje łatwość otwierania w szczególności dla kruchych kobiet, a nawet dzieci.

Aby otwierać drzwi jeszcze łatwiej, na specjalne zamówienie można zastosować automatykę sterującą marek HOME oraz MIDO Wiśniowski.

 

Konstrukcja:

 • Ościeżnica jest wykonana z profili ocynkowanych, zamkniętych (60mmx50mm), a skrzydła z profili ocynkowanych zamkniętych (30mmx40mm o grubości 1,5 mm). Każda konstrukcja posiada wzmocnienie na skrzydłach w postaci dwóch poziomych poprzeczek z profili (30 mmx40 mm).

Wypełnienie:

 • Ocieplone:
  Wnętrze wypełnia panel PCV, warstwa styropianu o grubości 3 cm, a od zewnątrz wykorzystano blachę trapezową, akrylową wg palety kolorów RAL.
   
 • Nieocieplone:
  Konstrukcja wypełniona jest blachą akrylową, trapezową wg palety kolorów RAL.
 


 


 


 


 

Bramy naszej produkcji

Copyright © garazowe-bramy.com.pl Wizyt: 229149   Online: 1 Realizacja:Intellect.pl