Bramy garażowe naszej produkcji

Wśród naszej szerokiej oferty znajdują się tylko najlepsze rozwiązania obejmujące zamykanie i zabezpieczenie każdego obiektu, w którym przechowujecie Państwo swój samochód. Jesteśmy producentem tanich konstrukcji i systemów drzwi garażowych uchylnych i dwuskrzydłowych, który każde zlecenie wykonuje na najwyższym poziomie. Bardzo cenimy sobie zadowolenie naszych klientów!

Pragniemy zaoferować Państwu tanie bramy garażowe:

1) Uchylne

 • ocieplone
 • nieocieplone

2) Dwuskrzydłowe

 • ocieplone
 • nieocieplone

a także solidne i estetyczne drzwi wejściowe.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zamontować także dodatkowe drzwi, które udogodnią szybkie wejście do danego obiektu.

Nawet tanie bramy garażowe dwuskrzydłowe producenta Wiśniowski mogą zostać wyposażone w okno lub w ramach naturalnego oświetlenia możemy przeszklić całą ich szerokość.


Jak działają tanie bramy garażowe uchylne:

Jako producent bram garażowych uchylnych posługujemy się precyzyjnym i funkcjonalnym systemem otwierania, który jest zarówno bardzo tani, jak i bardzo łatwy w użyciu.

Zastosowaliśmy specjalny system wielosprężynowy, dzięki któremu, w zależności od wielkości i ciężaru konstrukcji, dobraliśmy odpowiednią ilość sprężyn tak, aby drzwi bezproblemowo unosiły się w górę i delikatnie opadały w dół.

Z obu stron w dolnych rogach zamontowaliśmy sprężyny podnoszące, a z obu stron górnych rogów - rolki, które bezproblemowo przesuwają się wzdłuż prowadnic.

Każda osoba, która obsługuje konkretny model bramy garażowej, kompletnie nie odczuwa jego ciężaru, dzięki czemu spokojnie użytkować go mogą kruche kobiety czy nawet dzieci.

W ramach jeszcze większego ułatwienia obsługi, na specjalne zamówienie oferujemy automatykę sterującą producenta marek MIDO oraz HOME Wiśniowski.

 

Konstrukcja:

 • Ościeżnica jest wykonana z profili ocynkowanych, zamkniętych (60mmx50mm), a ścianki z profili ocynkowanych zamkniętych (30mmx40mm o grubości 1,5 mm). Każda konstrukcja posiada wzmocnienie na ściankach w postaci dwóch poziomych poprzeczek z profili (30 mmx40 mm).

Wypełnienie:

 • Ocieplone:
  Wnętrze wypełnia panel PCV, warstwa styropianu o grubości 3 cm, a od zewnątrz wykorzystano blachę trapezową, akrylową wg palety kolorów RAL.
 • Nieocieplone:
  Konstrukcja wypełniona jest blachą akrylową, trapezową wg palety kolorów RAL.

Zapraszamy do zakupu tanich bram uchylnych i dwuskrzydłowych naszego producenta.

 


 


 


 


 

Bramy naszej produkcji

Copyright © garazowe-bramy.com.pl Wizyt: 235026   Online: 2 Realizacja:Intellect.pl