Brama roletowa

Specjalna konstrukcja i zastosowanie odpowiednich prowadnic oraz napędu sprawia, że brama roletowa zapewnia szczególny komfort obsługi. Wszystkie tego rodzaju modele są zaopatrzone w systemy automatyki, które przy otwieraniu i zamykaniu nie wymagają wysiłku, a operacje te można wykonać z odległości, dzięki użyciu pilota. W sytuacji braku napięcia elektrycznego konstrukcje zapatrzone są w opcję otwierania ręcznego z zewnątrz i wewnątrz (przy użyciu korby).

Największą zaletą bram roletowych jest oszczędność przestrzeni. Kurtyna wykonana z aluminiowych profili nawija się stopniowo na wał nawojowy schowany w skrzynce, którą montuje się pod sufitem. Pancerz porusza się po długości aluminiowych prowadnic pionowych, zaopatrzonych w uszczelki szczotkowe. Całość jest obramowana odpowiednio uszczelkami, które zamontowane zostały również u dołu skrzydła. Materiały, z jakich wykonana została całość, zapewniają optymalną izolację akustyczną.

Bramy roletowe można zamówić u nas w wersji ocieplonej i nieocieplonej, z furtką lub bez, a także w dowolnym odcieniu z palety kolorów RAL.

Copyright © garazowe-bramy.com.pl Wizyt: 229148   Online: 1 Realizacja:Intellect.pl